Бонуси БК GGBET

Букмекерська контора GGbet – одна з провідних в сфері спортивних ставок, тому не дивно, що клієнтів приваблює в тому числі велика кількість приємних бонусів. Заклад працює тривалий час, тому точно орієнтується у вподобаннях клієнтів і, відповідно, пропонує їм дуже захоплюючі можливості, які суттєво розширять кількість ресурсів для ще більш продуктивних ставок. Звісно, ви матимете ще і відмінні лінії на популярні та дуже цікаві події зі світу спорту та не лише.

бонуси GGBET
🏷️ НазваGGbet
💱 ВалютаГривня
📱 Мобільний додатокТак, для пристроїв Андроїд
📜 ЛіцензіяТак, КРАІЛ від 2023 року
🌍 КраїнаУкраїна
🎁 Бонус за реєстраціюТак
💎 Бонуси постійним клієнтамТак
🔑 ПромокодиТак

Огляд основних акцій букмекерської контори GGbet

Компанія пропонує чимало бонусів, які будуть цікаві клієнтам, що прагнуть не просто робити ставки, а отримувати від них максимум. Відмітимо, що в каталозі відсутні заохочення, які видаються на бездепозитній основі, тобто без необхідності поповнення балансу, однак це в повній мірі компенсується бонусами іншого типу, і вони також дуже вигідні. Серед них виділимо:

  • Бонус в розмірі 200% від поповнення за умови, що внесено на рахунок кошти в сумі від 120 гривень. Це є мінімальним депозитом, який необхідний для участі в різноманітних бонусних акціях. Після виконання умов акції, тобто внесення суми від 120 гривень потрібно протягом 3 днів активувати заохочення. Максимальний бонус, який вдасться отримати клієнтам букмекерської контори GGBet – це 12 000 гривень. Використати їх можна для ставок, після відіграшу кошти перемістяться на основний рахунок, і їх надалі можна вивести;
  • Фрібет на 200 гривень за умови поповнення балансу на суму від 400 грн. Фрібет – це безкоштовна ставка, яка стає доступна одразу після активації пропозиції та поповнення балансу. Надалі використовувати кошти можна на будь-які спортивні парі;
  • Безкоштовні ставки на футбол. Одразу при поповненні на суму від 900 гривень вам на рахунок надійде 50% у вигляді фрібету. Використати надалі їх можна виключно для футбольних парі;
  • Бонус GGBet за виведення виграшів. Це одна з унікальних пропозицій для клієнтів, які виводять кошти з балансу. Оскільки працює заклад офіційно, то з кожного виводу відраховується податок в розмірі 19,5% від отриманої винагороди. Повертаються вони на рахунку у вигляді кешбеку, однак не автоматично, а на них потрібно подати запит. Якщо його буде схвалено, то матимете зарахування на бонусний рахунок. Зауважимо, що цей бонус потрібно відігравати, причому це треба зробити протягом 5 днів і з коефіцієнтом х30.

Всі акції, в яких може взяти участь зареєстрований клієнт, доступні у відповідному розділі сайту. Для того, щоб не проґавити, рекомендуємо підписатися на розсилку. Також зауважимо що букмекерська контора GGbet регулярно пропонує періодичні акції, які будуть доступні вам за умови, що маєте профіль на сайті.

Правила отримання бонусу за створення профілю в GGbet

Одним з гарантованих подарунків для тих клієнтів, які обирають саме букмекерську контору GGbet, є вітальний бонус. Щоб його отримати, необхідно виконати деякі прості правила. Відмітимо, що цей бонус буде доступний одразу після реєстрації профілю. Не забувайте, що таке заохочення є депозитним, тому для отримання зарахування потрібно поповнити баланс. Винагорода в цьому разі складає 200% на бонусний рахунок. Однак варто виконати ще і декілька інших умов, а саме:

  1. Підтвердити адресу електронної пошти і активувати подарунок в налаштуваннях профілю.
  2. За строк в 3 дні після активації поповнити рахунок на мінімальну суму від 120 гривень. Звісно, якщо внесете на баланс більше, то матимете відчутніше заохочення, адже на бонусний рахунок надійде додаткового вдвічі більше.
  3. Відіграйте вітальний бонус в ставках на GGbet протягом 5 днів з моменту отримання та при умові ставок на події з коефіцієнтом х17.

Для відіграшу потрібно використовувати одинарні ставки, тобто ординари с коефіцієнтом від х1,75. Якщо виконаєте заявлені умови то на ваш основний баланс надійдуть отримані бонусні кошти. Тобто матимете додаткові ресурси для гри, а якщо забажаєте, зможете ці кошти просто вивести і отримати їх на руки. Вітальний бонус в букмекерській конторі GGbet дуже привабливий, адже дає вам чимало нових можливостей для виграшу та отримання ресурсів для ще продуктивніших ставок на спортивні події різного типу.

Умови участі в бонусних програмах букмекера GGbet

Для того, щоб брати участь у будь-яких бонусних програмах букмекера GGbet необхідно виконати ряд умов. Перше – це мати профіль. Створити його, насправді, нескладно, потрібно тільки ввести свої персональні дані в форму та придумати пароль. Далі справа за малим – підтвердьте свої реєстраційні дані, що дасть закладу переконання, що ви реальна людина. Підтвердження відбувається шляхом переходу за посиланням, яке доступне на електронної пошті, або вводом коду, отриманого в СМС. Насправді створити профіль можна буквально в пару кліків, однак зауважимо, що це доступно лише для клієнтів, яким виповнилось 21 рік і вони є громадянами України.

Наступний етап – це верифікація, тобто проходження операції підтвердження особистості. Воно також необхідне, якщо прагнете виводити кошти, отримані від вдалих ставок. Для цієї процедури можете як використати традиційний спосіб – надати скан-копії чи фото операторам техпідтримки, так і використовуючи сучасні технології, а саме Банк ID. Верифікація необхідна знову ж таки для підтвердження особи та перевірки, чи немає додаткових профілів, та що вік дійсно відповідає заявленому.

Вибрати цікавий для вас бонус можна у відповідному розділі, зауважимо, що його необхідно активувати у відведені строки. Також рекомендуємо уважно читати умови і правила надання кожного заохочення.

Легальні БК України
Букмекерська контора Vbet (Вбет)

Велкам-бонус 50% від суми досконалої ставки

Букмекерська контора Favbet (Фавбет)

Бонус на перший депозит - 100% до 10 000 UAH